Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AGENCIJA JURIS STANOVI VO LAGADIN

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД 17 септ. 09:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД
AGENCIJA JURIS STANOVI VO OHRID 0 МКД
AGENCIJA JURIS KUKA VO OHRID 0 ЕУР
AGENCIJA JURIS KUKA VO OHRID 0 ЕУР
AGENCIJA JURIS KUKA 85M2 82 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
STAN 39 M2 PRIZEMJE SO DVOR ,1300 E M2
STAN, 68 M2 PRIZEMJE SO DVOR,IMA DVE SPALNI
STAN 126 M2 SO POGLED NA EZERO 2 KAT.
АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД
0038970342332
АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД
AGENCIJA JURIS PLACEVI SO MARKICA 0 ЕУР
AGENCIJA JURIS POVOLONO STAN OD 65m2 42 900 ЕУР
АГЕНЦИЈА ЈУРИС - СЕ ПРОДАВА СТАН СО 2-СПАЛНИ 92м2 70 000 ЕУР
АГЕНЦИЈА ЈУРИС -УРБАНИЗИРАН ПЛАЦ 16 000 ЕУР
Кон почеток