Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

АГЕНЦИЈА ЈУРИС - СЕ ПРОДАВА СТАН СО 2-СПАЛНИ 92м2

70 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД Денес 10:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД
PLAC POVOLNO VO  RADOJCA NOVICIC 18 000 ЕУР
AGENCIJA JURIS VIKENDICA SO PREKRASEN POGLED 0 ЕУР
AGENCIJA JURIS STAN 61m2 NASELBA Sv.Stefan 860 ЕУР
АГЕНЦИЈА ЈУРИС -УРБАНИЗИРАН ПЛАЦ 16 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
Станот се наоѓа болнички комплекс.
Станот е на 1-кат,јужен. Станот има 87м2 + 5м2 балкон.
АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД
0038970342332


Skype:
/

WhatsApp:
0038970342332
АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД
AGENCIJA JURIS POVOLONO STAN OD 65m2 42 900 ЕУР
АГЕНЦИЈА ЈУРИС -УРБАНИЗИРАН ПЛАЦ 16 000 ЕУР
AGENCIJA JURIS STAN 1 KAT JUZEN 650 ЕУР
AGENCIJA JURIS KUKA VO OHRID 0 ЕУР
Кон почеток