Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BILBORD 360° ponuda na stanovi 360° Ohrid

Оглас од претпријатие Се продава од: БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг 23 мај 10:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Локација
Охрид
🔵 Предноста на 360° виртуелните тури е тоа што од вашиот дом ќе можете виртуелно да прошетате и да ги разгледате населбите во Охрид (дрон 360°) и притоа ќе можете детално да го разгледате (360°) избраниот стан.

🏡 ☑ Со цел полесен преглед на нашата понуда на недвижности имаме изработено 360° виртуелна тура со дрон на Охрид, со тоа што ставивме акцент на населбите и поважните објекти за подобра ориентација.
ℹ 360° виртуелната тура (дрон) на Охрид континуирано се надополнува со нови точки.

🔴 За секој понуда на стан изработуваме 360° виртуелна тура, 3D план и скица со цел да добиете една комплетна слика за избраниот стан.

👍 Селектирајте реон и пребарувајте станови во тој реон.

🔴 За да започнете со пребарување и да ја погледнете целосната 360° виртуелна тура (дрон) на Охрид кликнете на линкот - копирајте го https://www.bilbord.com.mk/?p=60&o=1305
БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
✔ За подетални информации и 360° виртуелно разгледување на понудата посетете ја нашата официјална веб страна www.bilbord.com.mk 🔴 Изработка на 360° виртуелни тури (внатрешно од недвижноста + воздушно со дрон) со целосни ознаки за просторот и детално објаснување, 3D план и скица 🔵 Со помош на 360° виртуелните тури ќе добиете претстава за просторот и ќе можете детално да го разгледате Вашиот иден дом (исти принцип како google street view) 🌍 ОХРИД - 360° ВИРТУЕЛНА ТУРА - ДРОН - ПРЕБАРУВАЊЕ ПО ЛОКАЦИЈА 🔎 ☑ Со цел полесен преглед на нашата понуда на недвижности изработивме 360° виртуелна тура со дрон на Охрид, со тоа што ставивме акцент на населбите и поважните објекти за подобра ориентација. Ознаки: - Инфо ℹ : пребарувајте недвижности во избраниот реон - Дрон 🛸 : придвижување кон друга локација ✅ За да ја погледнете 360° виртуелната тура на Охрид од дрон кликнете на следниов линк 👇 http://www.bilbord.com.mk/?p=6&o=1072 👨‍💻 Покрај 360° виртуелната тура изработуваме 3D план и скица (премер и означување на квадратурата на секоја соба посебно) 🌟 Ние ви го доближуваме поблиску Вашиот иден дом и го создаваме првиот впечаток а Ваше е да нè контактирате и да закажете разгледување ИЗДАВАЊЕ ✅ 🌟 Агенцијата за недвижности и маркетинг 'БИЛБОРД' поседува GOOGLE STREET VIEW - TRUSTED BADGE и се наоѓа на официјалната страна од Google за Google street view - Trusted Pro. 📣 На нашата веб страна www.bilbord.com.mk во секторот ИЗДАВАЊЕ можете да пребарувате недвижности за издавање во Охридскиот регион. Ние како агенција за недвижности и маркетинг ги изработуваме 360° виртуелните тури (внатрешно од недвижноста + воздушно со дрон) и вршиме целосна промоција и маркетинг. ☑ Што добивате: ✅ Професионална 360° виртуелна тура (внатрешно од недвижноста + воздушно со дрон) поставена на www.bilbord.com.mk со целосни ознаки за просторот и детално објаснување ✅ Видео од недвижноста ✅ Означување на google maps ✅ Поставување на 360° виртуелната тура на google street view
Посетете ја нашата продавница
ул.Дејан Војвода бр.8 Прикажи на мапата
078 90 70 60, 078 31 41 30
https://www.bilbord.com.mk

360° понуда на станови, 360° Охрид

БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
078 90 70 60, 078 31 41 30
Leaflet
БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
БИЛБОРД недвижности Kukja 145m2+20m2podrum+199m2dv 110 000 ЕУР
БИЛБОРД недвижности Dvosoben stan 64m2 49 000 ЕУР
БИЛБОРД НЕДВИЖНОСТИ Dvosoben stan 61m2+8m2 podrum 41 500 ЕУР
BILBORD nedviznosti Plac 144m2 Podmolje 10 000 ЕУР
Кон почеток