Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

БИЛБОРД недвижности Dvosoben stan 68m2+5m2 podrum

45 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг 03 дек. 12:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
From
Store
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
🏡 БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг - www.bilbord.com.mk

ЦЕЛОСНАТА ПОНУДА НА СТАНОВИ Е ПОСТАВЕНА НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА ВЕБ СТРАНА :

🌍 www.bilbord.com.mk

***********************************************************

👉 https://bilbord.com.mk/?p=6&o=1273 (линк до станот поставен на нашата веб страна - ДОСТАПНО 360° ВИРТУЕЛНО РАЗГЛЕДУВАЊЕ )

🔴 Се продава двособен стан со вкупна површина 68м2 (63м2 површина на стан + 5м2 тераса) + 5м2 подрум, на 2ри кат, без лифт, југозападно ориентиран во населба Билјанини Извори.
● Распоред:
- претсобје кое води кон дневна соба, кујна со трпезарија со излез на тераса, спална соба, бања.

*Можност за преградување на трпезарискиот дел и пренамена во спална соба.

💰 Цена: 45 000евра ☑️💶


🔵 ШИФРА: N1273

👉 https://bilbord.com.mk/?p=6&o=1273 (линк до станот поставен на нашата веб страна - ДОСТАПНО 360° ВИРТУЕЛНО РАЗГЛЕДУВАЊЕ)

--------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------

● Агенцијата за недвижности и маркетинг 'БИЛБОРД' поседува GOOGLE STREET VIEW - TRUSTED BADGE и се наоѓа на официјалната страна од Google за Google street view - Trusted Pro.

🔵 Aгенцијата за недвижности и маркетинг БИЛБОРД изработува 360° виртуелни тури на становите.
Покрај 3D план и скица новите понуди ќе добијат и своја виртуелна тура !

✔ За подетални информации и 360° виртуелно разгледување на понудата посетете ја нашата официјална веб страна www.bilbord.com.mk

--------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------

Следете нè на facebook за да бидете во тек со најновите понуди:

👍 www.facebook.com/agencija.bilbord

_________________________________________
🏡 БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
📍 ул.Дејан Војвода бр.8 Охрид
(позади Охридска банка)

За повеќе информации:
📱 078/ 90 70 60;
📱 078/ 31 41 30;
📩 mail: [email protected]


👍 facebook: www.facebook.com/agencija.bilbord
💻 skype: agencija.bilbord
📲 instagram: www.instagram.com/bilbord.com.mk
🎥 youtube chanell: https://www.youtube.com/channel/UCkuIpudkr4n3T4BbeW9El_g
БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
Ваше барање, наше решение !
ул.Дејан Војвода бр.8
078 90 70 60, 078 31 41 30
[email protected]

360° виртуелно разгледување на станот (клик тука )

БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
078 90 70 60, 078 31 41 30
Leaflet
Кон почеток