Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

БИЛБОРД НЕДВИЖНОСТИ Kuka 109m2 Kosista

100 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг 26 фев. 11:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
078 90 70 60, 078 31 41 30
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Охрид
🏡 БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг - www.bilbord.com.mk

ЦЕЛОСНАТА ПОНУДА НА СТАНОВИ Е ПОСТАВЕНА НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА ВЕБ СТРАНА :

🌍 www.bilbord.com.mk

***********************************************************

👉 http://bilbord.com.mk/?p=6&o=883 ( линк до станот поставен на нашата веб страна )

🔴 Се продава куќа П + 1 + Ма со вкупна површина 109м2, во Кошишта во близина на старата чаршија.

Распоред: приземје: 34м2 (претсобје кое води кон дневна соба, бања), прв кат: 38м2 (36м2 + 2м2 тераса) кои се распределени во дневна соба со трпезарија, кујна, тераса), мансарда: 37м2 (две спални соби, бања).

Куќата е во постапка на легализација.

🔥 Греење: струја и дрва

🔶 Дополнителни карактеристики:

- под: ламинат

- прозорци: ПВЦ

- влезна врата: сигурносна

💰 Цена: 100 000 евра ☑️💶

🔵 ШИФРА: N883

--------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------

📢 НОВО ❗❗❗

🔵 Aгенцијата за недвижности и маркетинг БИЛБОРД започна со избработка на 360 виртуелни тури на становите.
Покрај 3D план и скица новите понуди ќе добијат и своја виртуелна тура !

✔ За подетални информации и 360 виртуелно разгледување на понудата посетете ја нашата официјална веб страна www.bilbord.com.mk

--------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------

Следете нè на facebook за да бидете во тек со најновите понуди:

👍 www.facebook.com/agencija.bilbord

_________________________________________
🏡 БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
📍 ул.Дејан Војвода бр.8 Охрид
(позади Охридска банка)

За повеќе информации:
📱 078/ 90 70 60;
📱 078/ 31 41 30;
📩 mail: [email protected]


👍 facebook: www.facebook.com/agencija.bilbord
💻 skype: agencija.bilbord
📲 instagram: www.instagram.com/bilbord.com.mk
🎥 youtube chanell: https://www.youtube.com/channel/UCkuIpudkr4n3T4BbeW9El_g
БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
✔ За подетални информации и 360° виртуелно разгледување на понудата посетете ја нашата официјална веб страна www.bilbord.com.mk 🔴 Изработка на 360° виртуелни тури (внатрешно од недвижноста + воздушно со дрон) со целосни ознаки за просторот и детално објаснување, 3D план и скица 🔵 Со помош на 360° виртуелните тури ќе добиете претстава за просторот и ќе можете детално да го разгледате Вашиот иден дом (исти принцип како google street view)
Посетете ја нашата продавница
ул.Дејан Војвода бр.8 Прикажи на мапата
078 90 70 60, 078 31 41 30
https://www.bilbord.com.mk

Линк до станот поставен на нашата веб страна

БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
078 90 70 60, 078 31 41 30
Leaflet
БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
БИЛБОРД недвижности Plac 330m2 264 000 ЕУР
BILBORD 360° ponuda na stanovi 360° Ohrid 0 ЕУР
Bilbord Nedviznosti Plac 784m2 39 200 ЕУР
БИЛБОРД недвижности Plac 430m2 36 550 ЕУР
Кон почеток