Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BILBORD NEDVIZNOSTI Ponuda na stanovi

Оглас од претпријатие Се продава од: БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг 20 јан. 13:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
БИЛБОРД недвижности Dvosoben stan 50m2 75 000 ЕУР
БИЛБОРД НЕДВИЖНОСТИ Plac 300m2 Rasadnik 100 000 ЕУР
БИЛБОРД НЕДВИЖНОСТИ Plac 118m2 Koshista 90 000 ЕУР
БИЛБОРД НЕДВИЖНОСТИ Trosoben stan 52m2+12m2 terasa 45 000 ЕУР
🏡 Со цел полесен преглед на нашата понуда на станови, можете да пребарувате по реони/населби.

🔵 Кликнете на посакуваниот реон/населба и селектирајте ги становите согласни вашите критериуми.

✅ На мапата се означени позначајни објекти за подобра орентација.

Кликнете на иконата дрон 🛸 за да го разгледате (360°) избраниот реон/населба (360° дрон / 360° google street view)

✅ За да пребарувате по локација/реон кликнете на следниов линк 👇
БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
ЦЕЛОСНАТА ПОНУДА Е ПОСТАВЕНА НА НАШАТА ВЕБ СТРАНА : www.bilbord.com.mk Агенцијата БИЛБОРД Ви стои на располагање доколку имате потреба од продажба или купување на недвижен имот, како и доколку имате потреба од маркетинг услуги.
Visit our store page
ул.Дејан Војвода бр.8 Show on the map
078 90 70 60, 078 31 41 30
https://www.bilbord.com.mk

Пребарувај станови по реони, 360° разгледување

БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
078 90 70 60, 078 31 41 30
Leaflet
БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
БИЛБОРД НЕДВИЖНОСТИ Dvosoben stan 45m2 +2m2 podrum 31 000 ЕУР
БИЛБОРД НЕДВИЖНОСТИ Plac 250m2 Podmolje 8 000 ЕУР
БИЛБОРД НЕДВИЖНОСТИ Dvosoben stan 56m2 Pestani 60 000 ЕУР
БИЛБОРД недвижности Garsonjera 25m2 vo Ohrid 21 000 ЕУР
Кон почеток