Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BILBORD nedviznosti Stanovi vo gradba Centar

Оглас од претпријатие Се продава од: БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг 23 јан. 13:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Охрид
🏡 БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг - www.bilbord.com.mk

ЦЕЛОСНАТА ПОНУДА НА СТАНОВИ Е ПОСТАВЕНА НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА ВЕБ СТРАНА :

🌍 www.bilbord.com.mk

***********************************************************🔵 Продажба на станови/деловен простор во градба, централно градско подрачје, на 100м од Охридска банка.
Катност - П + 4 + Пк.

Квадратури:
● Приземје:
- Деловен простор - 154м2

СТАНОВИ:

● ГАРСОЊЕРA:
- ТИП 1: површина: 25м2

● ДВОСОБЕН СТАН:
- ТИП 2: површина: 33м2 (32м2 површина на стан + 1м2 тераса)
- ТИП 3: површина: 39м2 (38м2 површина на стан + 1м2 тераса)
- ТИП 4: површина: 42м2 (39м2 површина на стан + 3м2 тераса)
- ТИП 5: површина: 46м2 (44м2 површина на стан + 2м2 тераса)
- ТИП 6: површина: 58м2 (55м2 површина на стан + 3м2 тераса)

● ТРОСОБЕН СТАН:
- ТИП 7: површина: 59м2 (54м2 површина на стан + 5м2 тераса)
- ТИП 8: површина: 63м2 (60м2 површина на стан + 3м2 тераса)
- ТИП 9: површина: 70м2 (67м2 површина на стан + 3м2 тераса)
- ТИП 10: површина: 71м2 (68м2 површина на стан + 3м2 тераса)
- ТИП 11: површина: 78м2 (74м2 површина на стан + 4м2 тераса)

● ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН:
- ТИП 12: површина: 84м2 (80м2 површина на стан + 4м2 тераса)

🔵 ШИФРА: N1202
БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
ЦЕЛОСНАТА ПОНУДА Е ПОСТАВЕНА НА НАШАТА ВЕБ СТРАНА : www.bilbord.com.mk Агенцијата БИЛБОРД Ви стои на располагање доколку имате потреба од продажба или купување на недвижен имот, како и доколку имате потреба од маркетинг услуги.
Visit our store page
ул.Дејан Војвода бр.8 Show on the map
078 90 70 60, 078 31 41 30
https://www.bilbord.com.mk

Погледни детални информации за зградата (клик)

БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
078 90 70 60 , 078 31 41 30
Leaflet
Кон почеток