Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Чојс EKSKLUZIVNO STANOVI POVOLNO

700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности ЧОЈС 16 септ. 13:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Агенција за недвижности ЧОЈС
ЧОЈС Nova namestena Garsonjera 3 kat jug 24 000 ЕУР
ЧОЈС Kuka na ul Sirma Vojvoda 90 000 ЕУР
ЧОЈС Plac 305m2 vo Orovnik 40 ЕУР
ЧОЈС-Trosoben juzen Stan vo Hristo Uzunov 84 m2 60 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
Се продаваат станови во градба на улица Питу Гули,населба Влашка маала Охрид,на одлична локација во близина на повеќе познати маркети со одлична инфраструктура.Становите се со различни квадратура и тоа од 50м2,60м2,70м2,90м2 .Зградата е со висона П+5+п , има лифт и сопствен паркинг простор,готова ке е за 18 месеци .За градба на зградата ке бидат користени материјали со висок квалитет.За подетални информации контактирајтене.Цената во однос на квалитетот на градбата е доста поволна и изнесува 700е за 1м2.
Агенција за недвижности ЧОЈС
Posreduvame pri kupoprodazba na nedvizen imot ,ja vadime celokupnata dokumentacija okolu istoto,i vrsime sekakvi drugi menadzerski raboti i uslugi vo sklop na ovaa dejnost
Посетете ја нашата продавница
ул.Абаз Емин 87 Прикажи на мапата
078298109,078265669
http://www.pazar3.mk/AgencijazanedviznostiЧОЈС
Агенција за недвижности ЧОЈС
078298109,078265669
Leaflet
Агенција за недвижности ЧОЈС
ЧОЈС Prekrasna kuka vo Ohrid 8mi Mart 220 000 ЕУР
ЧОЈС-Trosoben stan vo Daljan na 3 kat 39 000 ЕУР
ЧОЈС Garsonjera vo centar na 1 kat jug 26 000 ЕУР
ЧОЈС Plac od 244m2  vo Raca 32 000 ЕУР
Кон почеток