Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЧОЈС-Garsonjera vo centar Povolno

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности ЧОЈС 29 дек. 11:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Агенција за недвижности ЧОЈС
ЧОЈС Atraktivna kuka vo Ohrid 0 МКД
ЧОЈС Nov cetvorosoben stan na 2 kat jug 600 ЕУР
ЧОЈС Nov Stan 61m2 vo centar  Staro Kino 0 МКД
Nov stan  41m2  vo bolnicki kompleks 25 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Se prodava nova garsonjera vo centar na 5 kat so lift nov,nevseluvan so terasa.Se naoga blizu pazarot kaj pro kredit banka.
Zgradata ima sopstven parking
Агенција за недвижности ЧОЈС
Posreduvame pri kupoprodazba na nedvizen imot ,ja vadime celokupnata dokumentacija okolu istoto,i vrsime sekakvi drugi menadzerski raboti i uslugi vo sklop na ovaa dejnost
Посетете ја нашата продавница
ул.Абаз Емин 87 Прикажи на мапата
078298109,078265669
http://www.pazar3.mk/AgencijazanedviznostiЧОЈС
Агенција за недвижности ЧОЈС
078298109,078265669
Leaflet
Агенција за недвижности ЧОЈС
ЧОЈС Nov Trosoben stan pozadi Hotel Tino 0 ЕУР
ЧОЈС-Nova Kuka na ulica Dame Gruev 0 ЕУР
ЧОЈС Dvosoben stan  turisticka kaj Tamaro 45 000 ЕУР
ЧОЈС Deloven 82m2 na ul Dejan Vojvoda 1 550 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации