Оглас од претпријатие Објавени: септ. 22 2022 06:49

Dupleks stan strog centar,125m2,Ul.Dimitar Vlahov

ЕУР

Објавени: септ. 22 06:49
Прегледи: 3191
Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid nudi na prodazba dupleks stan vo strog centar na Ohrid na 50tina metri od gradskata carsija na ul.Dimirar Vlahov..
Stanot e so vkupna povrsina od 125m2,se prodava kompletno namesten
Poveke informacii na Tel:
076 295 002
078 264 866
Опис на линк

Kamelija - Ohrid

Posreduvanje pri kupoprodazba na stanovi,kuki,vili,apartmani,placevi i nivi.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Posreduvanje pri kupoprodazba na stanovi,kuki,vili,apartmani,placevi i nivi.
Makedonija 076295002078264866 https://www.pazar3.mk/kamelijaohrid

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации