Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dvosoben stan tret kat balkon vo Ohrid

35 000 ЕУР

Се продава од: Сашо 14 јун. 20:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
balkon 5.04 m2; широк поглед; опција – наместен
Сашо
070256625
Leaflet
Кон почеток