Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dvosoben stan vo Ohrid

0 МКД

Се продава од: Boris 01 апр. 12:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава наместен стан на привлечна локација во близина на Центарот зад плажата Канео.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации