Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ekskluziven stan vo Pestani

0 МКД

Се продава од: Dimitar Velkovski 21 септ. 13:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Локација
Охрид
Се продава ексклузивен стан во Пештани во зграда лоцирана на 10 метра од обала, станот е на приземје со страничен поглед на езеро.
Две спални
Голема дневна со кујна и трпезарија
Луксузно и комфорно купатило
Станбена површина 65 м2
Помошен простор - Балкон 55 м2

Контакт: 075/291929 Жан
Dimitar Velkovski
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации