Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ekskluzivni stanovi vo Ohrid

0 ЕУР

Се продава од: Благојче Веселиноски 20 јан. 18:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
Се продаваат 3 ексклузивни станови од 54-65м2 ВЕДНАШ ВСЕЛИВИ со ИМОТЕН ЛИСТ на 5 км од Охрид , одма на 50 м од хотел Лаки Спа и хотел Гранит.
Становите се со непречен поглед према езерото и градот Охрид.
Големината на становите е од 47- 65м2
Градени се по најдобрите нови трендови во градежништвото


Тел. 070 269 493 Благојче

https://photos.app.goo.gl/GviB1iqkumQUSsRo8
https://photos.app.goo.gl/FXD2qgMn71zzCY5dA
https://photos.app.goo.gl/X6QvnewZnHEf3nzz9
Благојче Веселиноски
070269493
Leaflet
Кон почеток