Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Garsonjera od 30m2 vo Ohrid

10 000 ЕУР

Се продава од: Sonja 03 дек. 23:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Se prodava Garsonjera vo Ohrid pozadi Ohridska banka na 4 sprat ima potreba od doureduvanje i sreduvanje .

Ima moznost za dogovor za cenata
Leaflet
Кон почеток