Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gotov stan od 85m2 Najdobra cena vo gradot

Се продава од: Koki Вчера 12:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
Се продава готов стан 85м2 кај бензинската пумпа на мак петрол - Билјанини извори во Охрид
ЦЕНАТА Е НАЈПОВОЛНА БИДЕЈЌИ Е ПОСЛЕДЕН.
***Готов стан по цена на стан во изградба
072 232 000
Leaflet
Кон почеток