Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Gotovi luksuzni stanovi vo Ohrid

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Panorama Building 24 септ. 13:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Panorama Building

13 Огласи во продавницата

Razraboten biznis brend broj 1 vo bransata 0 МКД
Nova oprema za proizvodstvo na integralni grisini 0 МКД
Pecka za pecenje na zrnesti i jatkasti plodovi 0 ЕУР
Linija za susamki i zitarki 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Локација
Охрид
Se prodavaat gotovi luksuzni stanovi vo strog centar na Ohrid oddaleceni samo 100m od ezeroto (vidi na slika) .
072-232-000
Lice za kontakt Nikola

Cena po dogovor.
Panorama Building
Продажба на станови
Посетете ја нашата продавница
Ул. 15ти Корпус бр.93 Охрид Прикажи на мапата
072232000
Panorama Building
072232000
Leaflet

Panorama Building

13 Огласи во продавницата
Deloven prostor vo Ohrid 0 ЕУР
Nova oprema za proizvodstvo na integralni grisini 0 МКД
Presa za noze 0 ЕУР
BMW GT 400 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации