Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ИМПЕРИЈА Понуда на станови

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ИМПЕРИЈА 16 септ. 20:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

235 Огласи во продавницата

ИМПЕРИЈА – Плац 200м² 24 500 ЕУР
ИМПЕРИЈА Плац 530м2 99 ЕУР
ИМПЕРИЈА – Стан 88м² 89 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА –  Плац со поглед на езеро 100 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Се продаваат еднособни,двособни,трособни станови со површина од 38м2 до 84м2.
Становите се наоѓаат во населба Расадник.
Зградата e веќе завршена.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771
ИМПЕРИЈА
АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ
Посетете ја нашата продавница
Булевар Туристичка 36А Прикажи на мапата
078 228233
ИМПЕРИЈА
078 228233
Leaflet
ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

235 Огласи во продавницата
ИМПЕРИЈА  Куќа во Пештани 200 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА –  Стан 50м² 44 500 ЕУР
Трикотажа Пелистер се издава со компензација 0 ЕУР
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ  -  Продажба на куќа 130 000 ЕУР
Кон почеток