Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ИМПЕРИЈА – Стан 38м²

850 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ИМПЕРИЈА 14 јан. 21:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

266 Огласи во продавницата

ИМПЕРИЈА – Продажба на станови 850 ЕУР
ИМПЕРИЈА – Продажба на куќа 55 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА –  Стан 50м² 44 500 ЕУР
Se izdava fabrika Trikotaza Pelister 2 700 ЕУР
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Шифра А 31/4
Се продава стан во градба со површинa 38м² -дневна со трпезарија и кујна,спална соба,ходник,купатило, тераса.
Јужна страна
Кат – 5/5 со лифт
Станот се наоѓа во центар,позади скалеста зграда.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771
ИМПЕРИЈА
АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ
Visit our store page
Булевар Туристичка 36А Show on the map
078 228233
ИМПЕРИЈА
078 228233
Leaflet
ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

266 Огласи во продавницата
ИМПЕРИЈА –  Стан 46м² 40 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА – Продажба на стан 830 ЕУР
ИМПЕРИЈА – Продажба на куќи -
ИМПЕРИЈА  Куќа 150м2 160 000 ЕУР
Кон почеток