Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ИМПЕРИЈА – Стан 50м²

45 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ИМПЕРИЈА 03 дек. 21:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

264 Огласи во продавницата

ИМПЕРИЈА – Многу ефтин стан 507 EUR
ИМПЕРИЈА –  Куќа 100м² 62 500 EUR
ИМПЕРИЈА –  Комерцијален објект (куќа) -
ИМПЕРИЈА – Продажба на викендица 52 000 EUR
Шифра Б 97/13
Се продава нов невселуван стан со површинa 50м² со распоред –дневна,трпезарија со кујна,спална соба,ходник,купатило, тераса.
Кат – 2
Станот се наоѓа во населба Даљан (1минута пеш до брег на езеро).
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771
ИМПЕРИЈА
НЕДВИЖНОСТА Е НАЈСИГУРНА ИНВЕСТИЦИЈА
Булевар Туристичка 36А
078 228233
[email protected]
ИМПЕРИЈА
078 228233
Leaflet
ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

264 Огласи во продавницата

ИМПЕРИЈА –  Плац 507м² 108 EUR
Trikotaza Pelister 455 000 EUR
ИМПЕРИЈА –  Стан 40м² 40 000 EUR
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ Kуќа 200м2 -
Кон почеток