Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ИМПЕРИЈА – Стан 88м²

89 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ИМПЕРИЈА 25 ноем. 21:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

203 Огласи во продавницата

ИМПЕРИЈА – Многу ефтин стан 507 EUR
ИМПЕРИЈА –  Продажба на викендица 40 000 EUR
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ Плац до езеро 0 MKD
ИМПЕРИЈА –  Kуќа на 100 метри до езеро 245 000 EUR
Шифра Ц 55/1
Се продава стан (понова градба) со површинa 88м² со распоред –дневна соба ,трпезарија,кујна, 2 спални ,ходник,2 купатила,тераса.Станот поседува сопствено парно.Може да се продва наместен или празен.
Кат – 1
Станот се наоѓа населба Бејбунар.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771
ИМПЕРИЈА
АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ
Посетете ја нашата продавница
Булевар Туристичка 36А Прикажи на мапата
078 228233
ИМПЕРИЈА
078 228233
Leaflet
ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

203 Огласи во продавницата
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ Kуќа 330м2 0 MKD
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ Нова куќа 185 000 EUR
ИМПЕРИЈА Понуда на станови 0 MKD
ИМПЕРИЈА –  Kуќа на 100 метри до езеро 245 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации