Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Imperija Nedviznosti ekskluziven stan od 85m2

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ИМПЕРИЈА 25 ноем. 19:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

150 Огласи во продавницата

Plac so markica Imperija nedviznosti 100 ЕУР
Imperija Nedviznosti kuka od 150m2 65 000 ЕУР
Stan od 64m2 Imperija 640 ЕУР
Imperija nedviznosti eftin stan 611 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Се продава нов луксузен стан со ексклузувен поглед на езеро.
Површината на станот е 85м2+27м2 тераса,со распоред
(дневна,трпезарија,кујна,две спални,ходник,купатило).
Кат – 3
Зградата поседува гаражи.
Станот се наоѓа во Пештани,100м до езеро.
Шифра Ц7/21
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
ИМПЕРИЈА
АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ
Посетете ја нашата продавница
Булевар Туристичка 36А Прикажи на мапата
078 228233
ИМПЕРИЈА
 
078 228233
Leaflet
ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

150 Огласи во продавницата
ИМПЕРИЈА – Стан 80м² 670 ЕУР
Stan od 47m2 Imperija Nedviznosti  40 000 ЕУР
Imperija Nedviznosti kuka od 222m2 135 000 ЕУР
Kuka vo centralno podracje Imperija nedviznosti 150 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации