Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 22 2022 05:43

Imperija Nedviznosti stan od 80m2

ЕУР

Објавени: ноем. 22 05:43
Прегледи: 995
Шифра Ц 52/14
Се продава стан со површинa 80м² со распоред –дневна соба со трпезарија и кујна, спална соба,детска соба ,ходник,купатило,тераса
Кат – 1
Станот се наоѓа во наслеба Охридати (200 метри до кеј на езеро).
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Опис на линк

ИМПЕРИЈА

АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА
 НЕДВИЖЕН ИМОТ
Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка 36А Прикажи на мапата

078228233

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА
 НЕДВИЖЕН ИМОТ
Булевар Туристичка 36А 078228233

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации