Оглас од претпријатие Објавени: јун. 10 2021 04:44

Kamelija Nov stan Struga centar 53m2,3kat

ЕУР

Објавени: јун. 10 04:44
Прегледи: 271
Se prodava nov Stan vo centaror na Struga kaj Timex diskont,stanot e so golemina od 53m2,na 3 kat.
Raspored:
Prostrana Dnevna soba so kujna i trpezarija,
Spalna soba,
Terasa,
Vednas vseliv so imoten list
Poveke informacii na tel
078 264 866
076 295 00..,
Опис на линк

Kamelija - Ohrid

Posreduvanje pri kupoprodazba na stanovi,kuki,vili,apartmani,placevi i nivi.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Posreduvanje pri kupoprodazba na stanovi,kuki,vili,apartmani,placevi i nivi.
Makedonija 076295002078264866 https://www.pazar3.mk/kamelijaohrid

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации