Оглас од претпријатие Објавени: септ. 22 2022 06:36

Kamelija stan 90m2 strog centar juzen

ЕУР

Објавени: септ. 22 06:36
Прегледи: 1813
Kamelija-se prodava nov stan vo Ohrid,vo strogiot centar na Ohrid na bul.Turistika kaj kruzniot tok.
Stanot e na 4 kat zgrada bez lift,so povrsina od 90m2 i podrum od 4m2.
Raspored:
Prostrana dnevna soba,
Zasebna kujna so trpezarija,
Spalna soba,
Detska soba,
Kupatilo,
Dve terasi,edna od spalna i edna golema terasa od dnevnata soba.
Juzna strana
Vednas vseliv
078 264 866
076 295 002
Опис на линк

Kamelija - Ohrid

Posreduvanje pri kupoprodazba na stanovi,kuki,vili,apartmani,placevi i nivi.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Posreduvanje pri kupoprodazba na stanovi,kuki,vili,apartmani,placevi i nivi.
Makedonija 076295002078264866 https://www.pazar3.mk/kamelijaohrid

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации