Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kapital apartman vo UZ 15 korpus 26mkv

16 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности Капитал Охрид 07 фев. 14:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности Капитал Охрид
070-388-844
Leaflet
Агенција за недвижности Капитал Охрид
Kapital Dvosoben zapaden stan vo Ohrid 40 880 ЕУР
Kapital Kuka vo Velgosti 223m2 par 906m2 120 000 ЕУР
Kapital Urbaniziran plac vo R Novican od 683m2 18 500 ЕУР
Kapital Nov stan trosoben od 85m2 vo B.Izvori 67 150 ЕУР
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Шифра 10 828

Ексклузивна понуда:

Апартман во Охрид, во урбана заедница 15ти Корпус, во непосредна близина на Нептун.

Површина на апартман 26 мкв. Кат приземје. Ориентација југ-исток. Паркинг.

Распоред: приемна соба, предсобје, кујна со трпезарија и бања.

Апартманот е во одлична состојба. Се наоѓа во зграда новоградба.

Одличен избор за туристички потреби, мало семејство или самци.

Агенцијата поседува ексклузинвно право за продажба на овој недвижен имот.

Погледнeте ја нашата понуда на веб страната:
www.kapitalohrid.mk

Контакт е-маил:
[email protected]

Контакт телефони:
070/388-844
078/232-047
046/505-711
Агенција за недвижности Капитал Охрид
Посредување при купување, продажба и изнајмување на недвижен имот; Пред договор, Главен договор; Катастарска документација; Приватизација на градежно земјиште; Административни услуги.
Visit our store page
ТЦ Амам локал 029 - Охрид Show on the map
070-388-844
https://www.kapitalohrid.mk
Агенција за недвижности Капитал Охрид
070-388-844
Leaflet
Агенција за недвижности Капитал Охрид
Kapital Trosoben juzen opremen stan vo Ohrid 87 000 ЕУР
Kapital Ekskluzivno kuka vo Radozda 48 000 ЕУР
Kapital Trosoben juzen stan vo Leskajca 71m2 49 700 ЕУР
Капитал Ekskluzivno Kuka vo Ohrid 130 000 ЕУР
Кон почеток