Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kapital Dvosoben istocen stan vo Ohrid 55m2

40 150 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности Капитал Охрид 03 дек. 12:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности Капитал Охрид
070-388-844
Leaflet
From
Store
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
Шифра 10 778

Нов двособен стан во Охрид, на булевар Туристичка, урбана заедница Лескајца.

Вкупна површина 55 мкв. Кат 1, 3, 4 и 5. Ориентација исток-север. Зградата е со лифт и паркинг.

Распоред: дневна со трпезарија и кујна со излез на балкон со источна ориентација, спална со излез на балкон со северна ориентација, предсобје, бања и 2 балкони.

Карактеристики: станот се наоѓа во зграда во градба со рок за примопредавање 12ти месец 2109 год. Зградата се гради по најсовремени градежно архитектонски стандарди.

Зградата има одлична местоположба. Оддалечена е 1 км од центарот на Охрид и 0.5 км од плажа.

Одличен избор за семејно живеење или одмор. Исклучително мирно место во непосредна близина на центарот на Охрид.

Погледнете ја нашата понуда на нашиот веб сајт www.kapitalohrid.mk

Контакт e-mail [email protected]

Контакт телефони:
046 505 711
070 388 844
078 232 047
Агенција за недвижности Капитал Охрид
Ваш најдобар партнер!
ТЦ Амам локал 029 - Охрид
070-388-844
[email protected]
Агенција за недвижности Капитал Охрид
070-388-844
Leaflet
Агенција за недвижности Капитал Охрид
***Kapital***Trosoben juzen stan vo Ohrid 71m2 49 700 EUR
Kapital Nov istocen dvosoben stan 69 mkv 73 000 EUR
***Kapital***Ekskluzivno Vila vo Lagadin 195 000 EUR
Kapital Trosoben juzen  stan so pogled na ezero 54 000 EUR
Кон почеток