Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kapital Dvosoben istocen stan vo Ohrid

40 880 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности Капитал Охрид 03 дек. 11:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности Капитал Охрид
070-388-844
Leaflet
Агенција за недвижности Капитал Охрид
Kapital Plac vo Raca Kromidiste 315m2 35 000 ЕУР
Kapital Ekskluzivno urbaniziran plac 466m2 38 500 ЕУР
Kapital Ekskluzivno trosoben stan vo Struga 55 900 ЕУР
Kapital Ekskluzivno kuka vo Leskoec 165 000 ЕУР
From
Store
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
Шифра 10 773

Нов двособен стан во Охрид, на булевар Туристичка, урбана заедница Лескајца.

Површина 56 мкв. Кат 2, 3, 4 и 5. Ориентација исток. Зградата е со лифт и паркинг.

Површини: дневна со трпезарија и кујна 25 мкв, спална 12 мкв, бања 4 мкв, ходник 7 мкв и балкон 8 мкв.

Распоред: дневна со трпезарија и кујна со излез на балкон, спална со излез на балкон, предсобје, бања, балкон.

Карактеристики: станот се наоѓа во зграда во градба со рок за примопредавање 12ти месец 2109 год. Зградата се гради по најсовремени градежно архитектонски стандарди.

Зградата има одлична местоположба. Оддалечена е 1 км од центарот на Охрид и 0.5 км од плажа.

Одличен избор за семејно живеење или одмор. Исклучително мирно место во непосредна близина на центарот на Охрид.

Погледнете ја нашата понуда на нашиот веб сајт www.kapitalohrid.mk

Контакт e-mail [email protected]

Контакт телефони:
046 505 711
070 388 844
078 232 047
Агенција за недвижности Капитал Охрид
Ваш најдобар партнер!
ТЦ Амам локал 029 - Охрид
070-388-844
[email protected]
Агенција за недвижности Капитал Охрид
070-388-844
Leaflet
Агенција за недвижности Капитал Охрид
Kapital Ekskluzivno trosoben stan vo Struga 55 900 ЕУР
Kapital Ekskluzivno kuka vo Leskoec 165 000 ЕУР
Kapital De lux stan vo Daljan 87m2 72 000 ЕУР
Kapital Trosoben nov stan vo B.Izvori 85m2 72 000 ЕУР
Кон почеток