Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kapital Renoviran dvosoben stan 50m2

30 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности Капитал Охрид 03 дек. 14:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности Капитал Охрид
070-388-844
Leaflet
Агенција за недвижности Капитал Охрид
Kapital Dvosoben istocen stan vo Ohrid 55m2 40 150 EUR
Kapital Kuka vo Velgosti 223m2 par 906m2 120 000 EUR
Kapital Ekskluzivno plac na 15 Korpus 1413 mk 42 000 EUR
Каpital Kuka vo Star Grad od 200m2 160 000 EUR
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Шифра 10 827


Ексклузивна понуда:

Двособен реновиран стан во Охрид, во урбана заедница Лескајца, на ул. Ариф Мустафа.

Површина 50 мкв и тоа стан 43 мкв, балкон логија 5 мкв и подрум 2 мкв. Кат мансарда (5) без лифт. Ориентација запад. Паркинг.

Распоред: дневна со трпезарија и кујна со излез на балкон, спална со излез на балкон, бања, предсобје, остава и балкон логија.

Станот се наоѓа на КП 13077 во КО Охрид 3, запишан во Имотен лист број 88686 КО Охрид 3.

Карактеристики: Станот се наоѓа во зграда градена во 80 тите години по ЈУС стандарди и е реновиран со поставени нови прозори, сигурносна влезна врата, глетовани ѕидови, паркетен под.

Станот се продава празен за цена од 30.000 евра или опремен за цена од 32.000 евра.

Агенцијата поседува ексклузивно право на продажба на овој недвижен имот.

Погледнeте ја нашата понуда на веб страната:
www.kapitalohrid.mk

Контакт е-маил:
[email protected]

Контакт телефони:
070/388-844
078/232-047
046/505-711
Агенција за недвижности Капитал Охрид
Ваш најдобар партнер!
ТЦ Амам локал 029 - Охрид
070-388-844
[email protected]
Агенција за недвижности Капитал Охрид
070-388-844
Leaflet
Кон почеток