Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kapital Trosoben jugoistocen stan 77m2

53 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности Капитал Охрид 24 јан. 11:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности Капитал Охрид
070-388-844
Leaflet
Агенција за недвижности Капитал Охрид
Kapital Ekskluzivno Kuka na Abas Emin 150 000 ЕУР
Kapital De luks Stan vo Centar 58m2 60 900 ЕУР
Kapital Dvosoben zapaden stan 56m2 vo Ohrid 40 880 ЕУР
Kapital De luks namesten nov trosoben stan 97m 97 000 ЕУР
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Шифра 10 829

Трособен, југоисточен стан во Охрид, во урбана заедница Лескајца, на булевар Туристичка.

Површина 77 мкв. Кат 3. Лифт. Ориентација југ-исток. Паркинг.

Распоред: дневна со трпезарија и кујна со излез на балкон, 2 спални, бања, предсобје и балкон логија.

Карактеристики: станот се наоѓа во објект во градба кој што се гради по најсовремени градежно-архитектонски стандарди со рок за примопредавање 06/2020 год.

Станот е оддалечен 1,4 км од центарот на Охрид.

Одличен избор за семејно живеење.

Погледнeте ја нашата понуда на веб страната:
www.kapitalohrid.mk

Контакт е-маил:
[email protected]

Контакт телефони:
070/388-844
078/232-047
046/505-711
Агенција за недвижности Капитал Охрид
Посредување при купување, продажба и изнајмување на недвижен имот; Пред договор, Главен договор; Катастарска документација; Приватизација на градежно земјиште; Административни услуги.
Visit our store page
ТЦ Амам локал 029 - Охрид Show on the map
070-388-844
https://www.kapitalohrid.mk
Агенција за недвижности Капитал Охрид
070-388-844
Leaflet
Агенција за недвижности Капитал Охрид
Kapital Ekskluzivno plac vo Cekostina 919m2 16 500 ЕУР
Kapital Ekskluzivno kuka vo Radozda 48 000 ЕУР
Kapital Trosoben stan na Kej 79m2 102 000 ЕУР
Kapital Ekskluzivno kuka vo Centar 260 000 ЕУР
Кон почеток