Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lagadin Prva linija

Се продава од: Nikola 26 јул. 11:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava stan luksuzno namesten vo Lagadin so kvadratura 59m2,dvor 65 m2 i terasa 20m2.
Zgradata e nova gradba i stanot ima pogled na ezero!
Leaflet
Кон почеток