Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Lychnidos Residence II nova gradba so nova lokacija

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Lychnidos Residence 25 ноем. 16:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
Продажба на станови во Охрид на влезот на градот, до бензинска станица LUK OIL, ул. Туристичка.

Нудиме различна големина на станови,
двособни: 47м2, 48м2, 50м2, 56м2,
трособни: 66м2, 71м2, 76м2,
четрособни: 80м2, 85м2,
а во склад со важечките стандарди и нормативи за функционално, современо и квалитетно домување.

Зградата е во тек на градба, со најквалитетните градежни материјали: термо и звучно изолациона фасада, вградени алуминиумски ролетни, дрвен под, плочки во кујна и тоалети, со вклучени санитарни елементи, сигурносни врати, современ лифт, инсталација за интернет и кабловска тв, висока сигурност на станарите со 24h видео надзор на објектот, видео интерфон, комотен сопствен паркинг во подрумот.

Lychnidos Residence II ви нуди топлина и спокој со:
ЕНЕРГОЕФИКАСНИ, ЗВУЧНО ИЗОЛАЦИОНИ И БЕЗБЕДНОСНИ ПРОЗОРИ
-трослојно стакло и исполна со аргон гас
-за сите годишни времиња

Повеќе информации:
+389 71 875 000
Lychnidos Residence
 
071875000
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации