Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nedviznosti Ohrid

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг 29 септ. 09:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
БИЛБОРД НЕДВИЖНОСТИ Stanovi od 25 000-40 000 evra 0 ЕУР
БИЛБОРД недвижности Trosoben stan 83m2 67 000 ЕУР
БИЛБОРД НЕДВИЖНОСТИ Trosoben stan 68m2 Lagadin 81 600 ЕУР
БИЛБОРД недвижности Kukja 145m2+20m2podrum+199m2dv 110 000 ЕУР
🏡 БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг

🌟 Продажба и изнајмување на недвижен имот во Охрид - www.bilbord.com.mk

🔵 Покрај основите - административни активности околу купопродажба/изнајмување на недвижности вршиме изработка на 360° виртуелни тури (станови, куќи, плацеви, апартмани...)

🔵 Предноста на 360° виртуелните тури е тоа што потенцијалниот клиент од својот дом ќе можете виртуелно да прошета (внатрешно + воздушно) и детално да ја разгледа (360°) избраната недвижност.

🏡 ☑ 360° виртуелните тури имаат големо значење:

✅ Првичен впечаток за недвижноста - односно клиентот ќе знае однапред дали вреди да ја посети недвижноста или не.
✅ Клиентот побрзо врши селекција бидејќи има голем број недвижности за продажба и изнајмување што се нудат и на тој начин ќе може да ги елиминира недвижностите што не се поклопуваат со своите критериуми.
✅ Заштеда на време.
✅ Издвојување од конкуренција - недвижностите што имаат 360° виртуелни тури се повеќе впечатливи и го привлекуваат вниманието кај клиентите од останатите недвижности што немаат.

🔷 Примери:

➡ Стан (360° виртуелна тура, 3D план, скица) - https://bilbord.com.mk/?p=6&o=1214
➡ Куќа (360° виртуелна тура, 3D план, скица) - https://bilbord.com.mk/?p=6&o=1190
➡ Плац (360° виртуелна тура од земја и воздушно со дрон, означување на парцелата, означување на пристап до самиот плац) - https://bilbord.com.mk/?p=6&o=1309
➡ Апартман (360° виртуелна тура внатрешно и воздушно со дрон, означување на google maps, поставување на 360° виртуелната тура на google street view) - https://bilbord.com.mk/?p=60&o=960
БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
✔ За подетални информации и 360° виртуелно разгледување на понудата посетете ја нашата официјална веб страна www.bilbord.com.mk 🔴 Изработка на 360° виртуелни тури (внатрешно од недвижноста + воздушно со дрон) со целосни ознаки за просторот и детално објаснување, 3D план и скица 🔵 Со помош на 360° виртуелните тури ќе добиете претстава за просторот и ќе можете детално да го разгледате Вашиот иден дом (исти принцип како google street view)
Посетете ја нашата продавница
ул.Дејан Војвода бр.8 Прикажи на мапата
078 90 70 60, 078 31 41 30
https://www.bilbord.com.mk

Наша веб страна (кликни тука)

БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
078 90 70 60, 078 31 41 30
Leaflet
БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
БИЛБОРД НЕДВИЖНОСТИ Dvosoben stan od 41m2 vo Centar 0 ЕУР
БИЛБОРД недвижности Kuka93m2+32m2 podrum+675m2dvor 100 000 ЕУР
BILBORD недвижности Trosoben stan 77m2 + 15m2 gara 95 000 ЕУР
БИЛБОРД недвижности Plac 330m2 264 000 ЕУР
Кон почеток