Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Нов стан во Центар на Охрид 1100 еур м2

1 100 ЕУР

Се продава од: Продажба 12 јан. 21:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
Се продава нов стан во центарот на Охрид на втор спрат, со лифт, ,лакиран паркет, комплетно купатило со италјански плочки, инсталација за проточен бојлер. Позади скалеста зграда, Богомилска кај Фонтана, 300 м од чаршија.
Продажба
+38972266111, 072266112
Leaflet
Кон почеток