Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Nov stan vo gradba

980 ЕУР

Се продава од: Kliment 16 ноем. 10:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
Нов стан 64м2 нас. Воска ( кај амбуланта блиску до езеро ) на 1 кат со поглед на Кале.
Распоредот на станот е на самата слика.
За повеќе инфо на контакт тел.
Kliment
 
078 351183
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации