Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Novi stanovi vo Centar

1 280 ЕУР

Се продава од: Kliment Вчера 10:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
Стан 1. 49.2 м2 југоисток кат 1
Нова градба
Локација Центар на ул.Славеј Планина 56


Стан 2. 47.2 м2 југоисток кат 1 🔻( продаден )🔻
Kliment
 
078351183
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации