Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Odlicen stan od 67m2 vo Ohrid

0 МКД

Се продава од: Виолета 28 ноем. 21:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
Се продава празен или комплетно наместен стан во Охрид од 67 м2 на 3-ти кат, со една спална соба, работна соба, дневна, трпезарија, кујна, тераса, подрум од 7м2 со обезбеден паркинг. Ориентација Исток и Југозапад. Станот е комплетно реновиран! Доколку Ви недостигаат средства, а би сакале да имате одличен стан во Охрид има одредени дополнителни можности за договор.
Виолета
075582169
Leaflet
Кон почеток