Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 30m2 kaj Hotel Donco vo Ohrid

0 ЕУР

Се продава од: Пандора 06 мар. 14:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
Се продава стан од 30м2 во Охрид на ул.Туристичка
кај Хотел Дончо.Станот е реновиран (нов паркет и ПВЦ дограма),а исто така има и комплетно опремена кујна и купатило.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации