Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN OD 49m2 VO OHRIDATI

0 МКД

Се продава од: Ivana 31 мар. 22:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Stanot se prodava so inventar.Vo nova zgrada e so edna spalna soba i terasa. Vo zgradata ima garaza i podrumi , sto znaci ako imate potreba moze da se kupat.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации