Македонски | Shqip | English |

PREKRASEN STAN VO OHRID UL MARSAL TITO

Оглас од претпријатие. Се продава од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 08 јун. 18:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

33 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 30 m2
Локација: Охрид
Се продава стан во Охрид, на Ул. Маршал Тито - еден ред до кејот.

Површина 30 м2
Дневна соба, спална и бања
Без тераса
Кат 3 со лифт
Ориентација југозапад
Година на градба 2008
Се продава комплетно наместен

Цена 33.000 Евра

Шифра С490
Нема посетени огласи
Кон почеток