Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renoviran 64m2 Stan vo Ohrid 200m do plaza itno

59 700 ЕУР

Се продава од: Kristijan 12 јун. 20:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Локација
Охрид
* Celosno Renoviran vo 2019
* Pogled kon Kale
* Vendas moze da se vseli
* Stanot se prodava namesten so nov Mebel!
* 3-kat so lift
* 900m do Centar (3min so kola) / 200m do plaza
* Garaza
* 1 Spalna / 1 WC

Stanot se naoga na bulevar turisticka broj 107. Karsi Luk Oil Benzinskata.

za poveke info : 078-271- 980
Kristijan
078 271 980
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации