Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renoviran Stan vo Ohrid, 200m do plaza

Се продава од: Stan Ohrid 01 авг. 20:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
* Renoviran vo 2019
* Pogled kon Kale
* Vendas moze da se vseli
* Stanot se prodava namesten
* 3-kat so lift
* 900m do Centar / 200m do plaza
* Garaza i podrum
* 1 Spalna / 1 WC

za poveke info : 078-271- 980
Stan Ohrid
078 271 980
Leaflet
Кон почеток