Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Renoviran stan vo Ohrid Bolnicki Komplex

42 000 ЕУР

Се продава од: Zoran Markoski 21 септ. 22:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Локација
Охрид
Станот е 66 м2 и е во одлична состојба нема хипотека и слични глупости, купен е во 2019 реновиран во 2020 со нова Кујна нови вградени елементи во истата(фрижидер
Замрзивач во едно, релна и плотна и супер Аспиратор ) ново купатило и нова водоводна инсталација Сигурносна врата. Се продава или се заменува со куќа во Охрид во договор дојди види дај понуда па ке разговараме цената не е фиксна станот се продава празен 100%
Zoran Markoski
  Online
+353896091835
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации