Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Реновирана гарсониера во Охрид, само 50м од плажа

22 000 ЕУР

Се продава од: Ivana 24 окт. 17:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
На само 50м од плажа се продава реновирана, просторна гарсониера од 30м2 со тераса во нас. Даљан, Охрид. Гарсониерата е на 4 кат, светла, на југоисточна страна и непречен поглед на Самоиловата тврдина. 5 минути со возило и 15 минути пеш до старата Охридска чаршија и пристаниште. Патека по плажа до Канео. Со паркинг пред зграда.
За повеќе информации, слободно контактирајте не.
Leaflet
Кон почеток