Оглас од претпријатие Објавени: авг. 15 2022 11:29

Sanrajs nov trosoben luksuzen stan od 82m2 na 5kat vo centar

ЕУР

Објавени: авг. 15 11:29
Прегледи: 2725
Agencijata za nedviznosti Sanrajs nudi na prodazba nov luksuzen trosoben stan od 82m2 (73 m2 + 9 m2 terasa) na 5 kat so lift vo nova zgrada vo strogiot centar na Ohrid vo neposredna blizina na pazarot, starata carsija i Ohridska Banka so jugo-zapadna orientacija na site sobi.
Stanot poseduva prostrana dnevna soba so kujna i trpezarija i 2 spalni sobi site so izlez na zaednicka golema terasa od 9m2, hodnik, kupatilo.
Prekrasen parketen pod, PVC dograma, sigurnosna vlezna vrata, nadvoresni roletni.....
Ima kompletna izvedba na instalacija za parno greenje.
Zgradata e gradena spored site standardi za energetska efikasnost, odlicna kvalitetna gradba, video nadzor, lift, domar.....
Vednas vseliv, so cist imoten list.
Isto taka ima imotni listovi i za soodveten idealen del od zaednickite prostorii (hodnici,skali,liftovi) kako i soodveten idealen del od zemjisteto pod zgrada.
Se prodava komplet namesten so stvari i elektricni uredi (nova klima 5,5kw inverter, novi elektricni uredi vo kujna i kupatilo)
Voopsto ne e koristen za redovno ziveenje.
Za site dopolnitelni informacii na tel:
070 331 791
070 331 791
070 331 791
Опис на линк

SANRAJS - Ohrid

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка бр 28/1-8 Прикажи на мапата

070331791

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации