Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SANRAJS Renoviran stan 71m2 na 1 kat ul.7 Noemvri

53 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: САНРАЈС - Охрид 09 мар. 09:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Агенцијата за недвижности Санрајс нуди на продажба убаво реновиран стан од 71 м2 (67 + 4 подрум) на ул.7 Ноември во непосредна близина на КАМ маркет во Охрид, на прекрасна, мирна локација.
Станот е во зграда со квалитетна градба и е со ориентација исток-запад.
Топол и светол стан во населен станбен објект.
Кат 1
Комплетно реновиран, блиндор врата, ПВЦ дограма, паркетен под, нова кујна, купатило...
Се продава празен освен кујната со вградените елементи и вградени плакари во ходник и спална.
Распоред:
- дневна соба со трпезарија и засебна кујнасо природна вентилација, спална соба, мозност за детска соба, купатило, wc, ходник, убава комотна тераса на југозапад и исто таква помала на исток.
Има чист имотен лист.
За сите дополнителни информации на тел:
070 331 791
САНРАЈС - Охрид
Посредување при купопродажба на недвижен имот; станови,куќи,вили,апартмани, деловни простории,плацеви и ниви. Административни услуги.
Посетете ја нашата продавница
Јане Сандански 37А Прикажи на мапата
070 331 791
САНРАЈС - Охрид
070 331 791
Leaflet
САНРАЈС - Охрид
SANRAJS Stan 64m2 dve spalni - juzen 43 000 EUR
SANRAJS Stan 62 m2 nas Bolnicki Kompleks trosoben 43 500 EUR
SANRAJS Prekrasen stan vo Ohridati 68m2 na 1 kat  1 100 EUR
SANRAJS Dvosoben Stan od 50 m2  na ul Galicica 35 500 EUR
Кон почеток