Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Се продава стан во строг центар на Охрид

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Doo Вчера 06:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Се продава стан во строгиот центар на Охрид во новоградба.
Информации на 070 216 424
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации