Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN 45m2 VO BLIZINA NA OKTA

600 ЕУР

Се продава од: недвижности и маркетинг 28 ноем. 14:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Се продава двособен стан 45м2 на 5ти кат во близина на бензиската Окта.

Распоред: дневна соба, кујна, спална соба, балкон ( поглед кон езеро ), тоалет.

Позиција: Југ

Лифт: Да

Паркинг: Да

Греење: Струја/Дрва

* Станот има потреба од реновирање.

Цена: 600 евра/м2

ШИФРА: N353

http://bilbord.com.mk/?p=6&o=353

_________________________________________
Агенција за недвижности и маркетинг БИЛБОРД
ул.Дејан Војвода бр.8 Охрид
(позади Охридска банка)

За повеќе информации:
078/ 90 70 60;
078/ 54 45 87;
078/ 31 41 30


mail: [email protected]
facebook: www.facebook.com/agencija.bilbord
skype: agencija.bilbord
instagram: www.instagram.com/bilbord.com.mk
youtube chanell: https://www.youtube.com/channel/UCkuIpudkr4n3T4BbeW9El_g

Други понуди можете да погледнете на нашата официјална веб страна:

||||| WWW.BILBORD.COM.MK |||||
недвижности и маркетинг
078/ 90 70 60 , 078/ 31 41 30
Leaflet
Кон почеток