Оглас од претпријатие Објавени: окт. 06 2022 04:38

Stan 50m2

Објавени: окт. 06 04:38
Прегледи: 2071
Prodavam stan 50m2 kaj Tamaro na ul Asnom (biljanini izvori) na visoko prizemje so terasa i pogled prema Galicica. Stanot e vo gradba i vo ovaa faza se prodava po 1350 e / m2 Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации