Оглас од претпријатие Објавени: септ. 22 2022 08:20

Stan Centar

ЕУР

Објавени: септ. 22 08:20
Прегледи: 844
Шифра Б 111/7
Се продава наместен стан со површина 44м²+4м² тераса
Распоред –дневна со трпезарија и кујна,спална соба,купатило,ходник,тераса.
Поседува подрумски простор со вкупна површина 9м²
Кат – 2
Станот се наоѓа во строг центар (кај стара автобуска станица).
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
Опис на линк

ИМПЕРИЈА

АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА
 НЕДВИЖЕН ИМОТ
Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка 36А Прикажи на мапата

078228233

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА
 НЕДВИЖЕН ИМОТ
Булевар Туристичка 36А 078228233

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации